Nowe wyzwania na Nowy Rok

Ventosystem Wydarzenia Nowe wyzwania na Nowy Rok

Dziękujemy wszystkim Klientom i Kontrahentom, z którymi mieliśmy okazję współpracować w mijającym roku. Dla nas koniec roku przyniósł kilka ciekawych projektów, które będziemy realizować wraz z rozpoczęciem Nowego Roku.

W 2018 roku zrealizowaliśmy wiele interesujących projektów, m. in. dostawę wywietrzaków dachowych do nowobudowanych bloków energetycznych w Jaworznie i Turowie oraz dostawę urządzeń do wielu różnorodnych obiektów przemysłowych. W mijającym roku wykonaliśmy pomiary wentylacji naturalnej w kilku hutach w Polsce. Pomiary, wraz z obliczeniami w programie VENTOS posłużyły do opracowywania kompleksowych koncepcji modernizacji wentylacji w hutach, zarówno w części piecowej i w części zimnego końca. 

W jednej z hut dostaliśmy zlecenie na przygotowanie pełnego projektu modernizacji wentylacji w hali wannowej. Zakończenie fazy projektowej planujemy na początku 2019 roku. Również na początek przyszłego roku planujemy podpisać umowy na dostawy urządzeń do nowych obiektów przemysłowych. O efektach z pewnością napiszemy na początku przyszłego roku.