Kalendarium

Ventosystem Realizacje Kalendarium
Sierpień 2022
EC Żerań - Instalacja automatyki wentylacji naturalnej
EC Żerań - Instalacja automatyki wentylacji naturalnej
W sierpniu 2022 r. podpisany został ostatni protokół odbioru dot. naszej realizacji instalacji automatyki wentylacji naturalnej w nowo wybudowanym bloku gazowo-parowym w Elektrociepłowni Żerań w Warszawie. W ramach kontraktu na sterowanie wentylacją naturalną dostarczona została szafa AKPiA ze sterownikiem przemysłowym oraz puszki przyłączeniowe. Zamontowaliśmy czujniki obiektowe, wykonaliśmy oprogramowanie sterowników i przeprowadziliśmy szkolenia użytkownika obiektu. Przeprowadzone zostały również testy oraz uruchomienie całej instalacji. Na wcześniejszym etapie realizacji dostarczyliśmy na ten obiekt również urządzenia wentylacji naturalnej oraz przygotowaliśmy projekt wykonawczy systemu zasilania i sterowania wentylacji naturalnej i oddymiania grawitacyjnego w budynku głównym UMH.
Więcej

Od 15 października 2021 r.

kontynuujemy działalność pod firmą VENTOSYSTEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Lipiec 2022
Elektrociepłownia Lublin
Elektrociepłownia Lublin
Obiekt w Lublinie jest pierwszą polską sprywatyzowaną elektrociepłownią. Ostatnie lata zostały poświęcone na jej gruntowną modernizację, w którą wpisuje się również budowa nowego bloku energetycznego zasilanego biomasą. W ramach tej inwestycji dostarczyliśmy 16 sztuk wywietrzaków dachowych, z czego 6 sztuk stanowiły dwufunkcyjne wywietrzaki oddymiające.
Więcej
Maj 2021
Huta Miedzi Głogów – Hala P-27 – VI etap
Huta Miedzi Głogów – Hala P-27 – VI etap
Realizacja kolejnego, szóstego etapu dostaw do Huty Miedzi Głogów. Jest to kombinat metalurgiczny zajmujący się hutnictwem miedzi. Podstawowymi produktami HM „Głogów” są miedź elektrolityczna rafinowana oraz srebro produkowane w postaci sztabek i granulatu. Dostawy do Huty Miedzi Głogów prowadzimy regularnie od kilku lat. Ostatni etap realizacji obejmował dostawę 9 sztuk wywietrzaków przemysłowych Heatmover-S wraz z cokołami na halę P-27.
Więcej