Kalendarium

Ventosystem Realizacje Kalendarium
Październik 2020
Huta szkła w Orzeszu - modernizacja III etap
Huta szkła w Orzeszu - modernizacja III etap
III etap prac zakończył kompleksową modernizację systemu wentylacji w Hucie szkła CP Glass Orzesze. Polegał on na dostawie i montażu czerpni ściennych i przepustnic wielopłaszczyznowych do hal wannowych W2 i W3 wraz z instalacjami elektrycznymi i pneumatycznymi. Zainstalowany został również system automatycznego sterowania instalacją wentylacji wraz z czujnikami obiektowymi, który nadzoruje pracę urządzeń zamontowanych we wszystkich trzech etapach modernizacji. Dzięki odpowiedniemu wysterowaniu urządzeń nawiewnych na halach zimnego końca oraz urządzeń nawiewnych i wywiewnych w halach wannowych możliwe jest utrzymanie optymalnych warunków temperaturowych i ciśnieniowych wewnątrz obiektu.
Więcej
Wrzesień 2020
Huta Miedzi Głogów - Hala P-27
Huta Miedzi Głogów - Hala P-27
Huta Miedzi Głogów to kombinat metalurgiczny zajmujący się hutnictwem miedzi. Podstawowymi produktami HM „Głogów” to miedź elektrolityczna rafinowana oraz srebro produkowane w postaci sztabek i granulatu. Zakres realizacji przewidywał dostawę 13 sztuk wywietrzaków przemysłowych Heatmover-S wraz z cokołami na halę P-27.
Więcej
Wrzesień 2020
EC Siekierki - modernizacja maszynowni
EC Siekierki - modernizacja maszynowni
We wrześniu 2020 r. odbyły się dostawy urządzeń wentylacji naturalnej do maszynowni największej polskiej elektrociepłowni. W zakresie zamówienia znalazło się 20 sztuk oddymiających wywietrzaków przemysłowych Vulcan II wraz z cokołami. Wywietrzaki te certyfikowane są jako klapy dymowe na zgodność z normą EN 12101-2 i przeznaczone są do wentylacji technologicznej oraz do oddymiania pożarowego.
Więcej