Montaż

Ventosystem Usługi systemowe Montaż

Wentylacja hut, spalarni i elektrowni jest obszarem, w którym nie ma miejsca na najmniejszy nawet błąd instalacyjny.

Każda niedokładność przy montażu systemu wentylacji naturalnej zniweczyć może wszystkie obliczenia i założenia przyjęte dla danego obiektu. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się również wysokiej jakości usługi wykonawcze, związane z instalacją dostarczanych przez nas urządzeń, takich jak: żaluzjowe czerpnie powietrza, wywietrzaki przemysłowe, tłumiki akustyczne czy zespoły nawiewne.

Profesjonalny zespół instalatorów, który wyspecjalizował się w montażu urządzeń dystrybuowanych przez VENTOSYSTEM, wykonuje tego typu prace regularnie już od wielu lat. Nie ograniczamy się do małych i średnich inwestycji – nasza ekipa realizowała już z powodzeniem prace na tak dużych obiektach jak: Elektrownia Opole, Elektrownia Kozienice, Huta Miedzi Głogów, Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim czy Huta Szkła Ardagh Glass Gostyń.

Firmy, które nie zdecydują się na realizację prac instalacyjnych przez VENTOSYSTEM, mogą zamówić przeprowadzenie jedno- lub kilkudniowego instruktażu wraz z nadzorem w początkowej fazie montażu.