Automatyka wentylacji naturalnej w Orzeszu

Ventosystem Wydarzenia Automatyka wentylacji naturalnej w Orzeszu

III etap modernizacji przeprowadzanej w Hucie Szkła Orzesze przez VENTOSYSTEM polegał przede wszystkim na zainstalowaniu systemu automatycznego sterowania instalacją wentylacji.

 

Zakończyliśmy tym samym kompleksową modernizację systemu wentylacji w Hucie szkła CP Glass Orzesze. Dodatkowo na tym etapie dostarczyliśmy i zamontowaliśmy czerpnie ścienne i przepustnice wielopłaszczyznowe do hal wannowych W2 i W3 wraz z instalacjami elektrycznymi i pneumatycznymi. Zainstalowany system automatycznego sterowania instalacją wentylacji wraz z czujnikami obiektowymi nadzoruje pracę urządzeń zamontowanych we wszystkich trzech etapach modernizacji.

Dzięki odpowiedniemu wysterowaniu urządzeń nawiewnych na halach zimnego końca oraz urządzeń nawiewnych i wywiewnych w halach wannowych możliwe jest utrzymanie optymalnych warunków temperaturowych i ciśnieniowych wewnątrz obiektu.

W ramach zakończonego już kontraktu VENTOSYSTEM zapewnia dalszy stały nadzór i regulację instalacji automatyki dostosowaną do pór roku oraz potrzeb Użytkownika.