Blok w EC Żerań z naszą automatyką oddany do eksploatacji

Ventosystem Wydarzenia Blok w EC Żerań z naszą automatyką oddany do eksploatacji

Warszawa wzbogaciła się o nowy blok gazowo-parowy z naszymi urządzeniami i instalacjami automatyki wentylacji naturalnej.

 

Elektrociepłownia Żerań w Warszawie w pierwszej kolejności została przez nas wyposażona w urządzenia wentylacji naturalnej.

W zakresie zamówienia znalazły się takie produkty Ventosystem jak: żaluzjowa czerpnia powietrza VPL oraz wywietrzak oddymiający Vulcan II.

W drugiej części naszej realizacji znalazło się sterowanie wentylacją naturalną. Dostarczyliśmy szafę AKPiA ze sterownikiem przemysłowym oraz puszki przyłączeniowe. Zamontowaliśmy czujniki obiektowe, wykonaliśmy oprogramowanie sterowników i przeprowadziliśmy szkolenia użytkownika obiektu. Przeprowadziliśmy również testy oraz uruchomienie całej instalacji.

Jest to kolejny kompletny system wentylacji naturalnej ze sterowaniem naszego autorstwa do zaznaczenia na przemysłowej mapie Polski.

 

Zapraszamy również do zapoznania się z artykułem nt. oddania inwestycji w EC Żerań zamieszczonym pod poniższym linkiem:

https://www.wnp.pl/budownictwo/blok-gazowo-parowy-w-ec-zeran-juz-w-eksploatacji-pgnig-termika-znaczaco-redukuje-udzial-wegla-w-miksie,522483.html 

Logo wnp