Czy znasz już program VENTOS ONLINE?

Ventosystem Wydarzenia Czy znasz już program VENTOS ONLINE?

Zapraszamy do korzystania z programu VENTOS ONLINE, przeznaczonego do obliczania wentylacji naturalnej, wentylacji mechanicznej i hybrydowej

W ostatnim czasie odświeżyliśmy interfejs graficzny i wygląd raportu z wynikami obliczeń. Po udoskonaleniu algorytmu, program jeszcze dokładniej odwzorowuje profile temperaturowe określonych typów obiektów. Kolejne pomiary wykonywane przez nas na pracujących obiektach pozwalają precyzyjnie definiować te profile.

Wentylacja naturalna, wentylacja mechaniczna i wentylacja mieszana hal przemysłowych o dużych zyskach ciepła są głównymi, ale nie jedynymi obszarami, w których mogą Państwo wykorzystać program VENTOS ONLINE. Program wspomaga projektowanie wentylacji przemysłowej i jest obecnie wykorzystywany przez wiodące biura projektowe z obszaru energetyki.

Wentylacja hut szkła, hut metali, walcowni i wentylacja spalarni odpadów to kolejne przykłady użycia programu. VENTOS ONLINE jest wykorzystywany również przez studentów inżynierii sanitarnej.

VENTOS ONLINE nie wymaga instalacji, obliczenia są prowadzone z wykorzystaniem chmury, a wprowadzone dane i wyniki obliczeń są dostępne po zalogowaniu się z dowolnego komputera. VENTOS ONLINE pozwala w intuicyjny sposób wprowadzić dane wejściowe dla obliczanej kubatury oraz definiować urządzenia wentylacji naturalnej - żaluzje nawiewne, wywietrzaki dachowe oraz urządzenia wentylacji mechanicznej i hybrydowej. 

Program posiada bogatą pomoc techniczną. W każdej chwili można zgłosić do nas problem do rozwiązania korzystając z funkcji „Zgłoś do sprawdzenia”. Oferujemy bezpłatną pomoc przy obliczeniach wentylacji naturalnej i obliczeniach wentylacji hybrydowej.

Obecnie pracujemy nad wprowadzeniem do programu kolejnego typu urządzeń. Już niedługo będziemy mogli zaprezentować Państwu tę nową funkcjonalność, dzięki której pojawią się ciekawe możliwości projektowania wentylacji hybrydowej.

Aby przejść na stronę programu wybierz zakładkę VENTOS w prawym górnym rogu naszej strony.