Nowy kontrakt VS na prace w Kościanie

Ventosystem Wydarzenia Nowy kontrakt VS na prace w Kościanie

Po raz kolejny wykonamy kompletny system wentylacji naturalnej z automatyką

 

Dnia 24.05.2017 r. podpisaliśmy umowę  na dostawy, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji naturalnej wraz z automatyką w nowej hali produkcyjnej w Kościanie.

Nasz najnowszy kontrakt będziemy realizować w Wytwórni Wyrobów Foliowych Folplast, gdzie podobne prace wykonywaliśmy już w 2013 r. W tym roku zostaliśmy zaproszeni do ponownej współpracy w związku z budową nowej hali produkcyjnej na terenie zakładu. 

W ramach podpisanej umowy, już w lipcu planowane są: dostawy urządzeń wentylacji naturalnej takich jak żaluzjowa czerpnia powietrza Thunderbird czy wywietrzak przemysłowy Heatmover-S-1500 oraz ich montaż przez naszą ekipę. 

Zamawiający powierzył nam również projektowanie automatyki wentylacji naturalnej, które ze względu na reżim technologiczny w Wytwórni, jest zadaniem bardzo wymagającym. Sterowanie wentylacji naturalnej w obiekcie tego typu musi być bardzo precyzyjne i ma – podobnie jak w hutach szkła - wyeliminować przeciągi powietrza w przyziemiu budynku. Jakiekolwiek, choćby najmniejsze niekontrolowane ruchy powietrza powodują bowiem pogorszenie jakości lub wręcz utratę produktu.

W zakresie naszego kontraktu znalazły się również: dostawa szafy AKPiA i czujników obiektowych, podłączenia po stronie obiektowej i po stronie szafy, oprogramowanie sterowników, uruchomienie, testy oraz szkolenie użytkownika instalacji.

Zakończenie prac kontraktowych planowane jest na początek jesieni 2017 r.    

Poniżej przedstawiamy, jak wyglądała realizacja naszych poprzednich prac w Kościanie.